Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zamów wykonanie aranżacji

Zamów wykonanie aranżacji

Szukasz osoby lub firmy, która wykona aranżację akwarium?


Posiadamy w zespole pasjonatów akwarystyki, w związku z czym oferujemy usługę wykonania aranżacji do akwarium, a wygląda to tak:

Realizacja zamówienia
1. Wypełnienie formularza i wysłanie go poprzez naszą stronę internetową lub na e-mail biuro@kamienieakwariowe.pl
2. Powiadomimy Cię o wycenie aranżacji. Jeżeli zaakceptujesz jej cenę, przystępujemy do realizacji usługi.
3. Realizujemy usługę, wysyłamy zdjęcia jednego lub więcej wariantów drogą mailową lub mms.
4. Odpowiedź zwrotna. Na tym etapie omawiamy, co się podoba, a co trzeba zmienić w aranżacji. Punkty 3 i 4 powtarzamy do momentu, aż osoba zlecająca usługę nie będzie w pełni zadowolona.
5. Kiedy aranżacja zostanie zaakceptowana i wiesz, że chcesz otrzymać od nas zamówienie, ważymy kamienie i sumujemy cenę kamieni, kosztów wysyłki oraz wykonania aranżacji. Cena aranżacji jest jawna już na samym początku (punkt drugi) i nie zmienia się, o ile klient nie zmieni w bardzo dużym stopniu założeń ustalonych przed przystąpieniem do wykonania kompozycji.


Jak poprawnie wypełnić formularz
1. Wymiary akwarium, czyli określ jakie mamy pole do popisu. Przykładowe wymiary zbiornika 80x40x40 cm.
2. Jeżeli wysokość zbiornika to 40 cm, a lustro wody znajduje się 2 cm poniżej jego końca, odpowiedź  40/38 cm zupełnie wystarczy.
3. Wypisz wszystkie zwierzątka, które będą zamieszkiwały zbiornik, określ ich gatunki. Jeżeli nie masz co do któregoś pewności, wyślij na nasz adres e-mail zdjęcia.
4. Oprócz gatunków rybek, istotna jest także ich liczba. Nie można przesadzać z ilością rybek zwłaszcza w małych zbiornikach. Określenie gatunku oraz liczby zwierząt w akwarium pomoże nam w tworzeniu kompozycji, pomoże w doborze ilości oraz rodzaju kryjówek, które powinny się w nim znaleźć.
5. Czy Twój zbiornik ma być kolorowy, jasny, ciemny, mieć jak najbardziej naturalny wygląd?
6. Jeżeli masz preferencje co do wyboru kamieni znajdujących się w naszym asortymencie, marzysz o wodospadzie z łupka w rogu akwarium, czy chciałbyś ułożyć szereg domków, napisz nam o tym. Jeżeli jakiś produkt nie wchodzi w grę, również to zaznacz.


Ile kosztuje wykonanie aranżacji?
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przyjmujemy zarówno zlecenia do małych zbiorników z bojownikiem, jak i ogromnych zbiorników morskich. Czasami sprawdzi się najprostsze rozwiązanie, którego koszt wyniesie jedynie 10 zł, czasami trafimy na wymagające zadanie, nad którym będziemy musieli spędzić dużą ilość czasu, dlatego bardzo istotne jest to, aby jak najdokładniej wypełnić formularz.

Ile czasu trwa wykonanie aranżacji oraz dostawa zamówienia?
Podobnie jak z kosztami, każda aranżacja wymaga innego nakładu pracy. Zazwyczaj jest ona realizowana w ciągu jednego dnia roboczego, a spakowana i wysłana zostaje już następnego dnia.

Gdzie można zobaczyć nasze aranżacje?
Na Facebooku! Odwiedź nasz fanpage lub wpisz #kamienieakwariowe_na_miare w wyszukiwarce!

 

Wymiary zbiornika (w centymetrach):

Wysokość zbiornika/wysokość lustra wody (w tej samej kolejności w cm):

Jakie zwierzątka będą w akwarium (gatunki)?

Łączna ilość zwierzątek w akwarium:

Kolorystyka:

Dodatkowe uwagi:

Numer telefonu:

Adres e-mail:


Przejdź do strony głównej
Copyright © Firma Handlowo Transportowa Urszula Gawlik - Wszelkie prawa zastrzeżone / Oprogramowanie sklepu shopGold.pl / Realizacja: cyber-shop.dev