Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Cennik wysyłek

Cennik wysyłek

CZAS WYSYŁKI

Zamówienia wysyłane są zawsze w następny dzień roboczy od czasu ich złożenia oraz zaksięgowaniu należności na naszym koncie bankowym lub wyborze płatności za pobraniem.

PRZESYŁKI KURIERSKIE DO 30 KG

Każda przesyłka kurierska z dostawą na wskazany adres realizowana jest poprzez firmę DPD. Niezależnie od tego, czy wybierzesz jeden, czy więcej rodzajów kamyków, jeżeli zamówienie nie przekracza 30 kg, za przesyłkę zapłacisz tylko raz. Zamówienia powyżej 30 kg dzielone są na kolejne paczki.

Koszt jednej przesyłki kurierskiej wynosi 17 zł. W przypadku wyboru płatności za pobraniem doliczana jest opłata 3 zł.

PRZESYŁKI PACZKOMATOWE

Na ten sposób wysyłki zdecyduje się na pewno każdy, często przebywający poza domem, pracujący w godzinach, w których kurierzy doręczają paczki lub po prostu chcą samodzielnie zdecydować, o której godzinie odbiorą przesyłkę z wybranego przez siebie paczkomatu. Na jedną przesyłkę dobrać można do 25 kg towarów wybranych w naszym sklepie internetowym. Koszt każdej przesyłki to 14 zł. Jedyna metoda wybrania tego rodzaju dostawy to płatność z góry.

Przejdź do strony głównej
Copyright © Firma Handlowo Transportowa Urszula Gawlik - Wszelkie prawa zastrzeżone / Oprogramowanie sklepu shopGold.pl / Realizacja: cyber-shop.dev